Srpen 2017

Army kraťasy - hit letošního léta

18. srpna 2017 v 9:03
Každý v létě hledá pohodlné a vzdušné oblečení. Pro všechny muže jsou v nejrůznějších obchodech nabízeny stylové pánské kraťasy. Tyto kraťasy svým designem nepůsobí jako nevzhledné oblečení.

Army kraťasy se staly hitem letošního léta, protože jsou vyráběny z kvalitního materiálu a jsou velice vzdušné.

Proč jsou hitem?


Vojenské kraťasy se doporučují mužům a chlapcům, co milují přírodu, bojové akce a outdoorovou módu. Army kraťasy se dokonale hodí na jakoukoliv dovolenou. Jsou určeny především do takového prostředí, kde se očekávají velmi vysoké teploty.

V letních horkých teplotách, bychom asi v dlouhých kalhotách nepřežili. Nejlepším přítelem v letních horkých měsících jsou kraťasy, a nejen Army. Jsou dokonale vzdušnými, díky kvalitním materiálům.
Kraťasy Kraťasy BDU Woodland

Design a materiál Army kraťasů


Stejně jako u ostatních druhů oblečení, jsou kraťasy navrhovány do spousty stylů. Army kraťasy jsou vyráběny v mnoho barevných provedení a z kvalitního materiálu. Jsou nabízeny v různých velikostech a materiálových provedeních.

Z čeho jsou Army kraťasy vyráběny?


  • bavlna
  • polyester
  • nylon
  • moleskin
Kraťasy Kraťasy BDU Urban

Nejen Army kraťasy, ale i ostatní druhy oblečení jsou většinou vyráběny z bavlny. Ta je skvěle prodyšná a bezpochyby odvádí pot. Klasické kraťasy vojenského vzhledu jsou pohodlné a moderní, proto se staly hitem letošního léta. Dobře zvolená délka kalhot zaručuje skvělou cirkulaci vzduchu. Díky cirkulaci vzduchu nedochází k nadměrnému pocení.
Kraťasy Kraťasy BDU HDT Camo - FG

Kam jsou a nejsou vhodné Army kraťasy?

Někteří lidé si myslí, že se kraťasy do společnosti zkrátka nehodí. Ale opak je pravdou. V některých zemích i evropských jsou kraťasy součástí uniforem, např. na univerzitách. Vždy samozřejmě záleží i na typu člověka, protože adekvátnost Army kraťasů je názorem každého z nás. Přece jen je každý z nás individuálního charakteru